top of page

Bodrum Düğün, Nişan & Organizasyon

Güncelleme tarihi: 20 May 2021

Bodrum denince aklımıza mis gibi havası, pırıl pırıl denizi ve güneşi dışında son yıllarda mükemmel organizasyonlarıyla Bodrum düğünleri de gelmeye başladı. Birbirinden şık ve gösterişli düğünlere ev sahipliği yapan Bodrum son iki yıldır Hintli ve Arap misafirlerin de gözdesi oldu. Büyük küçük birçok otelde gerçekleşen bu muazzam düğünlerin bir kısmına takvimiz el verdiğince Arslan Production ailesi olarak biz de şahit olduk. Kimi sade kimi ise oldukça gösterişli olan bu düğünlerin hepsi birbirinden eğlenceli ve güzeldi.


Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum

Şu şıklığa bakar mısınız...2019 da birçok mükemmel gelin ve damat ile de tanışma fırsatı bulduk ve hepsini çok sevdik.

İçlerinde yılın son zamanlarına denk gelmesinin de etkisi olabilir en unutamadığım çiftlerden biri de insanın sımsıkı sarılıp bir daha bırakmak istemeyeceği cinsten Eylül Ve Kaan çiftiydi.

Ankara'dan gelen çiftimizin güler yüzü, sıcacık samimiyeti, o özel günün getirdiği heyecanları ve inanılmaz cömert oluşları aklımdan çıkmıyor. Manastır Otel de gerçekleşen nişan törenlerinde çekim yapma şansı bulduğum bu inanılmaz çift o kadar içten ve sıcaklardı ki kendimi aileden biri gibi hissetmiştim. Damat Beyin annesi Hatice Hanım ve babası mükemmel ev sahiplikleri ile bitmesini istemeyeceğim bir iş tecrübesi yaşattılar. Belki bu yazıyı okuma şansları olursa onlara bir kez daha çok ama çok teşekkür ediyorum.

Eylül & Kaan


Bodrum Profesyonel Fotoğraf - Film - Drone Çekimleri

Bodrum da Fotoğrafçı denince ilk akla gelen ve profesyonel hizmet alabileceğiniz alanlarında uzman ekibimiz ile çalışmak veya fiyat sormak isterseniz bizi sosyal medyamızdan takip edebilir

0534 205 91 28 numaralı telefondan bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Arslan Production

Yotube: https://www.youtube.com/ Arslan Production

Wimeo: https://vimeo.com/watch Arslan Production


9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page