top of page

 
 
Hakkımızda
 
 
Bodrum’ da Profesyonel Fotoğrafçı denildiğinde ilk akla gelen firmalardan birisi olan Arslan Production; Muğla Bodrum'da uzun yıllardır profesyonel fotoğrafçılık ve video çekimi hizmetleri sunmaktadır.
 
Mekan, otel, tekne-yat, düğün, event ve drone çekimi gibi, sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde gelişen teknolojiyi de takip ederek modern cihazlar ve seçkin personellerimiz ile çok özel işler sunmaktayız. Sektörümüzün değişimlere duyarlı teknolojik gelişmelere açık anlayışı ile değerimizden ve kalitemizden ödün vermeksizin, büyüyen bir şirket olma özelliğimizi devamlı kılmayı hedeflemekteyiz.
 
Alanlarında uzmanlık gerektiren hizmet ve ürünleri sizlere içtenlikle ve gönül rahatlığı içerisinde sunan profesyonel ekibimiz, sizlerin de desteği ve memnuniyeti ile, hizmet kalitesini daha ileriye taşımayı hedeflemekte ve var olan gücü ile üstün çalışmalarına devam etmektedir.
 
Bugüne kadar sayısız otel, mekan, düğün, tekne, organizasyon, drone ve  özel tanıtım filmi çekimleri gerçekleştirdik. Bu anlayış ile siz değerli müşterilerimizin mutlu günlerine ortak olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Her daim tüm özel ve mutlu günlerinizde sizlere eşlik edecek, kurumsal kimliğinize katkı sağlayacak, kalitemizin sürekliliğini devam ettirerek sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Hizmetlerimizi inceleyebilir ve çekimleriniz için randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Misyonumuz
 
●       Arslan Production olarak firmamızın yetenek ve kapasitesi hususunda müşterilerimizin hizmet ve ürün beklentilerini dünya standartlarına eşdeğer şekilde karşılamak,
          

●       Müşterilerimizin ve çekim ekibimizin memnuniyetlerini artırmak,
          

●       Çekimlerimizi gerçekleştirirken  çevreye ve doğaya zarar vermeksizin, ilişkide olduğumuz kurum ve bireylerle uyum içerisinde çalışmak,
●       Ülke ve bölge ekonomisine fayda sağlamak,
          

·        Mevcut ve yeni ürünlerimizle faaliyet bölgelerimizin gelişiminde sürekli girişimci olarak önemli roller almak,   
●       Gelişen teknoloji sektöründe global gelişmelere katkı sağlamak.

 
 
Vizyonumuz
 
Her geçen gün gelişen teknolojinin hızına paralel olarak kişi ve kurumların yaşam standartlarını artırma çalışmalarımız ile doğru işler yaptığımıza her daim yürekten inanmakta ve kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.
 
Arslan Production büyüdükçe, sorumluluğumuzun da arttığının farkındayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizde, öncelikle siz değerli müşterilerimize ve sizlerin aracılığıyla  topluma fayda sağlayan hizmet ve ürünleri verme ilkemizden ödün vermeden, fotoğrafçılık ve film sektöründe en başarılı ve en saygın şirket olabilmek için firmamızı daha da büyütme hedefi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

bottom of page